V začetku januarja je naša podružnica pripravila razstavo Tu smo doma, odprta  je  za javnost in je postavljena v avli OŠ Žužemberk.Učenci in učiteljice ter vzgojiteljice so se potrudili in odkrivali zanimivosti in posebnosti naših krajev ter jih predstavili  v sliki in besedi. Osrednji del razstave predstavlja maketa šole, ki je za izdelavo zahtevala veliko truda. Zanimive so misli otrok o domu, prijateljsrvu in pesmice, ki predstavijo domače kraje v nekaj zgoščenih vrsticah. Ob nastajanju razstave smo si bili vsi enotni:”Povsod je lepo, a doma je najlepše.”

razstava1

razstava2                                                                                                                                           Zvonka Struna