Zakorakali smo v mesec december, poln pričakovanj, praznovanj, radosti, veselja, lepih misli in prazničnih dobrot. Vsi v vrtcu izdelujemo okraske, krasimo igralnice in druge prostore vrtca, prepevamo praznične pesmi, plešemo ….

V začetku decembra nas je obiskal prvi od dobrih mož – Miklavž. Napisali smo mu pismo in narisali risbice.

V četrtek, prav na Miklavžev dan, sta nas obiskali ga. Slavka Legan in ga. Iva Longar, članici DKŽ Žužemberk. Skupaj z otroki našega vrtca sta izdelovali parklje.  Otroci iz skupin Zajčkov in Otroci iz skupin Zajčkov in Mravljic so pomagali pri izdelavi, Mucki, najmlajši v našem vrtcu, so le opazovali.

Kmalu je zadišalo in okusni parklji so bili pečeni. Otroci so jih odnesli domov.

Prijaznima gospema se najlepše zahvaljujemo.