Svoje otroke že od začetka navajam, da delijo svoje stvari, tako obleke kot tudi igrače. Zato smo tudi letos,kot že vrsto let poprej,  podarili nekaj igrač za otroke v Afriki. Lovro, Manca in Karolina so zbrali svoje igrače, katere je gospod Drago, ki vsako leto obiskuje Afriko, odnesel otrokom. Daril so bili zelo veseli, nam pa so za spomin poklonili slike, na katerih je razvidno veselje in zadovoljstvo  teh otrok. Menim, da je obdarovanje otrok z igračami ali drugimi stvarmi, katere nam »ležijo« doma po predalih in zabojih, zelo dobrodošlo, naj se gre za naše otroke v Sloveniji ali za tuje otroke, saj se s tem vsi, tako otroci, kot tudi starši, naučimo medsebojne pomoči in razvijamo naš socialni čut do sočloveka.

Maja Cvetkovič

afrika 1