Tedni vseživljenjskega učenja (TVU) so najvidnejša promocijska kampanja na področju izobraževanja in učenja v Sloveniji.

Veseli smo, da bo tudi naša šola sodelovala na letošnjih tednih vseživljenskega učenja. Učencem bo na voljo 5 brezplačnih delavnic na temo robotike in kaligrafije. V avli in predverju šole že visijo plakati, ki jih obveščajo o dogajanju v naslednjem tednu.

Program:

– dve delavnici KALIGRAFIJE, ki ju bo izvedla Ema Pirnar,

v petek, 17. 5. 2024 in ponedeljek, 20. 5. 2024, v času predure v LIKOVNI učilnici.

– dve delavnici ROBOTIKE – FIRST LEGO LIGA, ki jo bo izvedla Helena Smrke v sodelovanju z učenci,

sredo, 15. 5. 2024, ob 14.05 uri ali 15. uri, v računalniški učilnici. Prva se zaključi ob 14.55, druga pa ob 15.50. Učenci potrebujejo lasten prevoz za domov.

– delavnica s KUBO ROBOTKI na PŠ Šmihel, v četrtek 16. 5. 2024, v prvem razredu.

V okviru TVU se bodo po Sloveniji odvijali zanimivi dogodki. Informacije o dogajanju dobite tudi na uradni spletni strani  https://tvu.acs.si/sl/domov/

Vsi, ki projekt soustvarjamo, bodisi v vlogi izvajalcev prireditev bodisi kot udeleženci, prispevamo k udejanjanju slogana ‘Slovenija, učeča se dežela’. TVU je član mednarodnega gibanja festivalov učenja.

VABIMO VAS, DA SE UDELEŽITE PESTREGA DOGAJANJA V SKLOPU TVU.

koordinacija TVU na OŠ Žužemberk, Helena Smrke