V petek, 8. 12. 2023, je bilo v jedilnici OŠ Žužemberk srečanje upokojenih delavcev šole. Na začetku je vse toplo  pozdravila ga. ravnateljica. Nekaj uvodnih besed je spregovorila tudi upokojena ravnateljica, gospa Jelka Mrvar. Sledil je krajši kulturni program na katerem so nastopili učenci razredne stopnje OŠ Žužemberk, PŠ Šmihel, PŠ Dvor in PŠ Ajdovec. Učenci so deklamirali, peli, plesali, zaigrali dramski prizorček, mažorete so predstavile plesno točko na katero jih je pripravila plesna učiteljica Urša Štefanič Mlakar, učenec Erik Štupar iz 5. b. pa je na koncu zaigral na harmoniko. Za nastop so jih pripravile učiteljice Alenka Pavlin, Marjeta Zore, Mira Kovač, Lucija Selan, Milena Legan in Irena Prodanić Vasić. Po končanem kulturnem programu so upokojeni delavci druženje nadaljevali v sproščenem vzdušju ob  hrani, ki so jo za pripravile kuharice. Na srečanju so prejele tudi skromno darilce.

Ob tej priložnosti se zahvaljujem učencem in njihovim staršem, ki so jih na srečanje pripeljali ter vsem delavcem šole, ki so kakorkoli pomagali pri izvedbi srečanja.