Sneg je skopnel, malce smo izgubili občutek, da se bližajo prazniki, zato se je ekipa šolskega Radia AS odločila, da gre v akcijo. Pričarajmo praznični plesni odmor za naše najmlajše! Zakaj pa ne? 🙂

Rečeno, storjeno. Ponosna sem, da imam ob sebi fanta in dekleta, ki jim ni problem, da se nekaj naučijo, preizkusijo v novih vlogah in izzivih. Idejo, da bi zadnji “šolski” teden v decembru za najmlajše prirediti plesne aktivne odmore so hitro zagrabili, izdelali promocijske plakate, zadnji teden izbrali glasbo, se naučili koreografijo in že smo tu!

Danes je za nami prvi praznični plesni odmor, ki je bil namenjen učencem 3. in 4. razreda, jutri pa bomo plesno razpoloženi s prvošolčki ter drugošolčki. Tako kolobarimo, ker je naša mala dvorana v prizidku telovadnici premajhna, da bi se v njej hkrati veselili vsi, saj mala stopala kar pokajo od energije.

Plesni odmor so začeli učenci 3. in 4. razreda:

Super pa so se imeli tudi najmlajši:

Turneja plesnih korakov se tako nadaljuje do vključno četrtka, v petek pa bomo vsi skupaj znotraj oddelčnih skupnosti “odplesali”  v počitnice.

Zapisala in fotografirala:  Sanja Nose, prof.