V sredo, 6. 2. 2019, je na smučišču Brsnina v Kranjski Gori potekalo področno prvenstvo osnovnih šol v veleslalomu.V prekrasnem vremenu sta našo šolo zastopali Neja Pečar iz 4. razreda in Neža Pečar iz 3. razreda. Obe učenki obiskujeta PŠ Dvor.  Kljub temu, da sta bili obe veliko mlajši od tekmic, sta zasedli odlične rezultate. Neža je osvojila 2. mesto med mlajšimi učenkami in skupno 3. mesto v regijskem seštevku. Neja pa je dosegla 11. čas na področnem in skupno 15. čas v regijskem seštevku.

Neža se je z odličnim rezultatom uvrstila tudi na državno prvenstvo, Neji pa se je državno prvenstvo za las izmuznilo. Obema tekmovalkama iskrene čestitke, Neži pa želimo veliko uspeha tudi na državnem tekmovanju. Hvala tudi gospodu Tomu Pečarju, da je prijazno vskočil in spremljal učenki na tekmovanju.

Utrinki in rezultati pa sledijo v priponki.                                                     Zapisal: Marjan Kužnik

Veleslalom – OŠ 18-19