Kot smo se na začetku leta dogovorili, je celotna ekipa  (mentorja Larsen in Helena  ter vseh deset članov ekipe) First Lego League obiskala vodilno podjetje v Suhi krajini – Keko –  oprema d.o. o., ki je v letošnjem letu glavni sponzor nove dejavnosti na šoli, to je First Lego League – FLL. Srečanje je bilo namenjeno spoznavanju dejavnosti podjetja ter predstavitvi dela interesne dejavnosti FLL. Učenci in mentorja smo bili strokovno vodeni skozi predstavitveni prostor podjetja in se g. Marku Bohtetu za to zahvaljujemo. Po ogledu smo predstavnike podjetja povabili v šolo, natančneje v računalniško učilnico, kjer smo jim razkazali naš projekt Živa voda (vse sklope: robotika, vrednote, projekt). Na ta način smo se našim donatorjem zahvalili za velik prispevek k zagonu dejavnosti in obljubili, da se bomo tudi v naslednjem letu trudili pri našem delu.

Zapisala in fotografirala: mentorica Helena Smrke