V petek, 29. 9. 2023, so si mladi čebelarji, ki obiskujejo čebelarski krožek na Podružnični šoli Dvor, skupaj z mentorjem ogledali Čebelarsko trgovino RePro Shop na Dvoru, ki jo vodita Rok Rezelj in Suzana Štravs.

Z veseljem sta nas sprejela in razkazala pripomočke in panje, ki jih čebelar potrebuje za praktično delo s čebelami. Z  velikim zanimanjem smo poslušali razlago panjskih sistemov ter ostale opreme, kot so: pitalniki, lovilec rojev, kozarci za med ter propolis, satnic, satnikov, literature o čebelah … Zelo smo se razveselili podarjenih zaščitnih oblek, rokavic, matičnic in kadilnika.
V imenu šole in mladih čebelarjev še enkrat najlepša hvala Roku in Suzani za poučen obisk ter podarjeno čebelarsko opremo.

Zapisal in fotografiral: mag. Mihael Potočar, prof.