Ena od nalog naše šole in vrtca  je skrb za naravo in ekološka ozaveščenost, zato že vrsto let zbiramo odpadni papir. Z zbranim denarjem pomagamo staršem pri plačilu stroškov šole v naravi in  letovanju.

V letošnjem šolskem letu bomo imeli na matični osnovni šoli, na podružničnih šolah in v vrtcu zbiralne akcije papirja po naslednjem razporedu:

Osnovna šola Žužemberk:

• 1. zbiralna akcija bo v četrtek, 22. in v petek, septembra  2016  za plavalno šolo v naravi za 3. razred. V tej zbiralni akciji bodo pri zbiranju papirja sodelovale vse enote šole, matična šola in podružnice.
  • 2. zbiralna akcija bo predvidoma  v četrtek, 24.  in v petek, 25. novembra 2016 za naravoslovno šolo v naravi za 8. Papir zbirajo  vsi učenci matične šole Žužemberk.
  • zbiralna akcija bo predvidoma v četrtek, 2. in v petek 3. februarja 2017 za smučarsko šolo v naravi za učence 6. razreda. Papir zbirajo vsi učenci matične šole Žužemberk.
  • zbiralna akcija bo v četrtek, 18. in v petek 19. maja 2017 za zaključni izlet učencev 9. razreda. Papir zbirajo vsi učenci matične šole Žužemberk.

PŠ Dvor:

• 1. zbiralna akcija bo v četrtek, in v petek,  23. septembra  2016  za plavalno šolo v naravi za 3. razred. V tej zbiralni akciji bodo pri zbiranju papirja sodelovale vse enote šole, matična šola in podružnice.
  • zbiralna akcija bo v četrtek, 2.  in v petek,  3. marca 2017.
  • zbiralna akcija bo v četrtek, 25. in v petek  26. maja 2017.

PŠ Ajdovec:

• zbiralna akcija bo oktobra 2016
  • zbiralna akcija bo maja ali junija 2017

PŠ Šmihel:

• zbiralna akcija bo od 7. do 11. novembra 2016
  • zbiralna akcija bo 23. in 24. marca 2017

Vrtec Žužemberk in Dvor:

• 1. zbiralna akcija bo med 17. in 21. oktobrom 2016
  • zbiralna akcija bo med 13. in 17. februarjem 2017
  • zbiralna akcija bo med 12. in 16. junijem 2017

Vabimo vas, da pri zbiralnih akcijah papirja sodelujete, o morebitnih spremembah datumov odvoza bomo učence pravočasno obvestili.

Koordinatorica zbiralnih akcij :                                                                         Ravnateljica:

Marjeta Zupančič                                                                                           Mira Kovač, prof.