Prejšnji petek smo odprli vrata veselemu decembru z našim že tradicionalnim dobrodelnim koncertom, ki je skupaj s srečelovom in adventno tržnico požel veliko pohval. Za pomoč pri organizaciji in izvedbi  se zahvaljujemo vsem donatorjem, staršem, otrokom in delavcem šole ter vrtca. Na odru so upravičeno zažareli nastopajoči, to so ansambli: Boršt, Prava stvar in Mladi Belokranjci, duet Uroš in Tjaša, šolska pevska zbora s solistkami, obe plesni skupini pod okrilje Plesnega studia Novo mesto, Orientalske plesalke Laure Štine ter člana KUD Vesel teater. Uro in pol trajajoči program je spretno povezoval novinar Luka Bregar, na odru pa se mu je pridružila tudi dobra vila iz vrtčevske skupine Metulji – Vita Štupar. Za zvok in osvetlitev sta tudi letos poskrbela brata Anže in Aljaž Fink s pomočjo Gašperja Slaka, foto utrinke pa je za nas ujel Dejan Maver.  Hvala vsem in vsakemu posebej.