Mesec september, hladni in krajši dnevi… Vse to naznanja konec poletja in začetek nečesa novega- novega šolskega leta.

Le tega smo se na PŠ Šmihel letos zelo veselili, saj že dolgo časa nismo pričakovali tako velikega števila prvošolcev. Kar 7 malih junakov je hram učenosti prvič prestopilo prav na današnji prvi šolski dan. Na PŠ Šmihel bo torej letos 18 učencev v dveh kombiniranih oddelkih.

Prvi šolski dan je bil poseben- slovesen dan. Uvodnemu pozdravu je sledil kratek program s pravljico. Starši prvošolcev so dobili nekaj najpomembnejših informacij za dober začetek, učenci so spoznali nekaj osnovnih pravil in se sprehodili po varnih poteh okoli šole. Še veliko smo si imeli za povedati. In si bomo – v prihodnjih dneh.

Torta in druženje s starši ob pred odhodom domov je bila za vse nekaj najlepšega in predvsem najslajšega.

Jutri in vse do 24. junija 2014 pa s polno paro!

Učiteljici želiva vsem učencem veliko lepih trenutkov in veliko novih znanj.

Petra Zadel, VP

V telovadnici