V sredo, 11. 2. 2015, smo imeli zimski športni dan. Šli smo se sankat. V šoli smo vzeli sani in šli na bližnji hrib, kjer je bila pripravljena proga. Nekateri učenci so se takoj začeli sankati, jaz pa malo kasneje, ker sem zbirala pogum. po prvem spustu mi je bilo zelo zanimivo in zabavno. Najbolj zabavno mi je bilo spuščanje s »šlaufom«. Lovrotova mami nam je prinesla krofe, ki so nam dali moči za uživanje na snegu. Bilo je že veliko ura, zato smo šli nazaj v šolo, kjer smo se igrali. Potem je prišel kombi, ki nas je odpeljal domov.  Upam, da se gremo še kdaj sankati, ker je bilo zelo zabavno.

Neža Pust, 3. r.

S šolo smo imeli športni dan. Odšli smo na sankališče. Sara, Nika in jaz smo se spustile po hribu navzdol. Za spust smo uporabile kar napihljiv čoln. Zaradi hitrosti smo kar kričale. Ob spustu sem kepala ostale, ki so hodili navzgor. Julija Papež mi je posodila svoj bob in sem se spustila z njim. Pristala pa sem  v visokem snegu. Bilo je veselo in lepo.

Julija Arh, 2. r.

ŠD1ŠD2ŠD3