Zaključno srečanje, Vrtca Dvor, je letos potekalo v pravljičnem vzdušju. Otroke je obiskala “Pika Nogavička”.

Na prireditvenem prostoru PGD Dvor, za katerega se jim zahvaljujemo,se je v pričakovanju začel mali živ žav.

1st

Starše je, s prijetnimi besedami, pozdravila gospa ravnateljica.

2nd

Nato so se iz vrtca poslovili otroci skupine Metulji, ki so otrokom, skupine Miške, predali simbol metulja. Postali so mali maturantje, simbolno vstopili skozi »šolska vrata« in zapeli pesmico Mali maturant.

3rd4th5th6th

Ali res pride Pika Nogavička? Danes praznuje rojstni dan. Njene prijateljice so jo želele presenetiti z jagodno torto.

7th

Pika Nogavička prihaja in poje: »Če si moj prijatelj…«.

8th

Presenečenje res uspe. Vse otroke povabi v Pikine igrarije, ki pa se jih zaradi dežja ne morejo udeležiti. Otrokom obljubi da pride v vrtec.

9th

Povabi jih, v vilo Čira Čara, na ples in sladoled. Pravljica se je nadaljevala naslednji dan v vrtcu.

10th

Hvala mamici, Tini Iskra, za fotografiranje, snemanje in izdelavo cd-ja Pikine igrarije.

11th

fotografirala: ga. Tina Iskra