Čas poletnih počitnic se je zaključil in zopet smo se vrnili v šolske klopi.

Na prvi šolski dan, 1. 9. 2015, smo se zjutraj zbrali pred podružnično šolo. Ga. Zvonka Struna je prijazno nagovorila vse učence, njihove starše in zaposlene, ki bomo poučevale na PŠ Dvor. V šolskem letu 2015/2016 nam je zaželela uspeha in veliko novega znanja. Razredničarke so nato odpeljale učence v svoje učilnice, kjer so nadaljevali z delom.

Za 15 prvošolčkov je bil vstop v prvi razred poseben dogodek. Vsi so uspešno opravili preskok kolebnice in s trem tudi skok v prvi razred. Poleg čestitk, so učenci prejeli tudi rumene rutke. V času krajše odsotnosti staršev sva z učiteljico go. Marto Baša učence popeljali v pravljični svet s pravljico Pikapolonica in pike. Učence sva seznanili s šolskimi pravili, ogledali smo si šolske prostore in pomalicali. Za konec našega druženja smo se posladkali s čokoladno torto.

Naj nas razigranost in veselje do učenja spremlja vse šolsko leto.

Zapisala: vzg. Mira Hrovat