Kot vsako leto smo tudi letos na šoli izvedli tradicionalni slovenski zajtrk. Letos so se nam v razredu pridružili  gostje, in sicer  župan Jože Papež, gospod Janez Pirc, direktor Kmetijsko gozdarske zbornice Slovenije ter ravnateljica Mija Penca Vehovec.

Naša šola že nekaj let sodeluje na natečaju, ki ga razpisuje družboslovno-naravoslovno društvo NAŠA ZEMLJA. Predsednica društva gospa Ana Vehar poskrbi za zanimivo in aktualno tematiko. Pri urah likovnega snovanja pod mentorstvom učiteljice Maje Mlakar se nato navdušeno lotimo ustvarjanja. Najboljše izdelke pošljemo na natečaj.  Letos smo s fotografijami sodelovale Neža Pust, Maša Pograjc, Špela Štupar, Kaja Miklavčič, Lara Novak in Anja Šeme.

Naše izdelke si lahko ogledate v avli šole.

Ob tej priložnosti nam je gospod Pirc izročil priznanja in praktične nagrade, ki smo se jih zelo razveselile.

Skupaj smo pozajtrkovali in se nato še skupaj slikali pri razstavi naših nagrajenih izdelkov.

Anja Šeme, 9. a