TEDEN OTROKA V STARI ŠOLI

Prvi teden v oktobru je že od leta 1954 namenjen otrokom in ga praznujejo povsod po svetu. Geslo tedna otroka v letošnjem letu je bilo: ZA RAZIGRANO IN USTVARJALNO OTROŠTVO.

V stari šoli smo delavke pripravile otrokom različne, nevsakdanje dejavnosti, s katerimi smo želele popestriti njihov vsakdan in jih pritegniti k sodelovanju. Pripravile smo:

• Pravljična urica z Nodijem (ga. Irena Muc).
  • DSCN1676
  • DSCN1690

• *Ogled predstave s čaranjem čarovnika – Varno v prometu (starejša skupina).
  • *Risanje na asfalt na temo Ulice otrokom.
  • DSCN1698
  • DSCN1702

DSCN1709

DSCN1710

• *Pohod za program Mali sonček do Naralovega  križa in sproščenim tekom.

DSC 2432

DSC 2433

• *Plesna delavnica z mamico Urško Plot ter ustvarjanje iz naravnega in odpadnega materiala na temo Jesen.

DSCN1750

DSCN1742

DSCN1748

Dejavnosti so bile bogate in zanimive. V njih je bilo veliko medsebojnega druženja, sodelovanja in predvsem veliko igre, ki je za otroke temeljnega pomena.

Zapisala: vzgojiteljica Minka Fric

Objavila: K. Longar