Srčki, srčki, rdeči, beli in modri, eni za najdražje, drugi za dobre misli in pomoč.

Mamica ga. Damjana Murn nam je predstavila poklic slaščičarke, kaj in kako nastajajo slaščice. Slaščice niso samo okusne in dišeče, ampak morajo biti tudi na videz zelo privlačne. Tako so otroci pod njenim mentorstvom sami krasili medene srčke, ki so jih v petek odnesli domov in podarili svojim najdražjim.

srki 1

srki 2

Sodelovali smo v natečaju Nivea in izdelali modre srčke z lepimi mislimi, ki smo jih odposlali za akcijo, ki poteka že deveto leto in pomagali otrokom iz socialno šibkejšega okolja na poti do izobrazbe. Učni sklad NIVEA je nastal v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije. Za vsak prejet srček bodo nakazali 0.25c.

srki 4

vzg. Mateja Repar Silič