Starši so za  novorojenega otroka ves sve, z odraščanjem se svet otok širi, pomen staršev pa se ne zmanjšuje.  Skronmo zahvalo za ves njihov trud so učenci PŠ Dvor pripravili 23. 3. 2015, ob 16.30 uri, v telovadnici podružnice. Pripravili smo kulturni program in v njem  so sodelovali vsi učeci naše šole. Za starše smo peli, deklamirali, plesali, igrali, dramatizirali. Prisrčno srečanje smo zaključili s skromnimi darili, ki so jih za starše izdelali otroci. Nekaj staršev in otrok je ostalo še na ustvarjalni delavnici, ki jo je v sodelovanju z delavkami šole vodila ga. Anita Kuhelj. Izdelovali smo glinene hišice, ki bodo krasile garderobo podružnice. Vsem, ki so sodelovali v delavnici,  se najlepše zahvaljujemo.

Zvonka Struna

iMD 1