Učenci 1. razreda smo lep spomladanski dan izkoristili za pohod do Budganje vasi. Pot nas je vodila čez Tomažev most, kjer smo občudovali reko Krko in njene slapove. Ko smo prišli do cilja, smo se ustavili pri ogradi z domačimi živalmi, ki je last družine Župec. Učenec Nejc nam je razkazal živali, ki jih imajo tam, to so ovce, jagenjčki in koštruni. Učenci so uživali v opazovanju le-teh, prav tako pa so se tudi malo poigrali na travniku ob ogradi. V šolo smo se vrnili po poti, ki je vodila skozi vas in preko travnikov ob gozdu do Tomaževega mostu. Tako smo lahko opazovali lepote narave, ki se prebuja in je vsak dan bolj zelena in cvetoča. Malo utrujenih, a nasmejanih obrazov smo se vrnili v šolo. Zaželeli smo si še veliko tako lepih dni, kot je bil današnji.

IMG 20150416 103810

IMG 20150416 094532