V kulturnem tednu v vrtcu, smo povabili k nam na obisk go. Dinko Petje, mamico Jureta. Povabilu se je odzvala in nas s tem zelo razveselila, saj zelo radi rišemo. Za uvod smo ji pripravili igrico z lutkami z naslovom Babica Zima. Narisala nam je medvedka iz zgodbe. Z idejami smo ji ga pomagali pobarvati. Prinesla je pokazati tudi stvari, katere slikarji potrebujejo za svoje delo. Od palet, različnih vrst barv, čopičev, listov….Za vsakega otroka je prinesla tudi platno, na katerega so otroci z akrilnimi barvami po svoji želji tudi risali. Naše umetnine smo razstavili na hodniku našega vrtca.

Za obisk, čudovito predstavitev in platna se ji najlepše zahvaljujemo in ji želimo še naprej tako uspešno delo.

Zapisala: ga. Natalija Kobe

petje 1