Select Page

V ponedeljek, 9.3., so se učenci sedmih razredov udeležili kvalifikacijske tekme za udeležbo na področnem prvenstvu v nogometu za mlajše učence. Igrali so v lepo prenovljeni telovadnici OŠ Vavta vas. Naši igralci so tekmo začeli z veliko tremo. Po treh začetnih napadih domačinov je bilo že 3:0. Po nekaj izvedenih menjavah so se stvari obrnile v našo korist. Dosegli so dva lepa gola in izvedli še nekaj lepih akcij. V končnici polčasa so bili spet boljši domačini in rezultat je bil 5:2 v njihovo korist. Drugi polčas so bili naši boljši in ga dobili z rezultatom 3:2. Tekma se je končala s končnih 7:5 za domačine. Strelca za naše sta bila Toni Travnik štiri in Blaž Hrovat en zadetek. Igrali so še: Klemen Kmet, Nejc Zupančič, Žiga Janežič, Jure Sodin in vratar Gašper Koler.

Na področno prvenstvo se je uvrstila ekipa OŠ Vavta vas, rezultati so v priponki.