Sodelovanje s starši ima velik pomen. Otroci so ponosni na svoje starše, ki ostalim predstavijo kaj novega, krepi pa se tudi pomembna vez med starši in šolo.

V torek, 27.11.2012, je prvi razred na PŠ Dvor obiskala ga. Mateja Novak, Larina mamica ter nam predstavila poklic medicinske patronažne sestre. Otroci so z zanimanjem spremljali dogajanje, sodelovali in postavljali vprašanja. Ga. Mateja nam je prikazala, kako okopamo dojenčka, na kaj moramo pri tem paziti. Povedala nam je tudi, kako ravnamo v primeru manjših poškodb. Opozorila nas je tudi, da moramo vedno paziti na čistočo rok. Igrali smo se, da smo pri zdravniku in vsak učenec je dobil obvezo za svojo navidezno poškodbo. Ostali pa so medtem pokazali, kako se vedemo v čakalnici. Najlepša hvala za obisk in predstavitev!

učiteljica ga. Tatjana Hren

DSC01980-1

Dojenčka smo najprej stehtali.

DSC01977-1

Kopanje dojenčka.

DSC01979-1

Oblačenje male Špelce.

DSC01981-1

DSC01984-1

Takole pa dojenčka pomirimo in stisnemo k sebi.

DSC01988-1

Jan med previjanjem roke.

DSC01990-1

Ga. Mateja je dobro poskrbela za naše poškodbe. 😉

DSC01993-1

Na koncu nam je še podarila zaščitne maske.