»Ključ do sreče so sanje, ključ do uspeha je uresničevanje sanj.«

Ta misel je bila vodilo pri pripravi dobrodelnega koncerta. Pripravili smo ga z namenom, da zberemo vsaj delček sredstev, s katerimi bomo kupili prepotrebna senčila za dvorski vrtec. S tem bomo omogočili, da bodo otroci, ki obiskujejo vrtec na Dvoru, lahko koristili tudi prostor v obsegu 100 m2 ter se zaščitili pred pripeko sonca in neugodnimi vremenskimi vplivi.

V dvournem programu so dobrodelno nastopili Veseli Dolenjci, Dolenjski zvoki, Diamanti, solistki Mojca Marissa Saje in Eva Saje ter pevke in pevci otroških zborov OŠ Žužemberk s podružnicami in Vrtca pod vodstvom ge. Katje Avsenik in pianistke ge. Darinke Krampelj. Nekatere pesmi pevskih zborov so popestrili tudi naši učenci z igranjem na inštrumente.

Program je doživeto povezovala ga. Maja Kokol, vzgojiteljica v Vrtcu Žužemberk.

K uspehu dobrodelnega koncerta so veliko pripomogli tudi nekateri zunanji sodelavci, in sicer g. Matej Kocjančič, ga. Mateja Filipič.

Brez ozvočenja naš koncert ne bi tako odmeval, zato se zahvaljujemo Dolenjskim zvokom in njihovemu ozvočevalcu.

Sredstva lahko še vedno nakažete na račun pri UJP Novo mesto št. 01393-6030688688, s pripisom »za senčila«.

Na koncu gre velika zahvala vsem obiskovalcem koncerta, ki so s številčnim obiskom podprli naša prizadevanja.

Zapisali: Jana Mrvar in Blanka Perpar

Fotografije: Foto Maver

Voditeljica: ga. Maja Kokol.

Veseli Dolenjci

Mojca Marissa Saje in Eva Saje

Dolenjski zvoki

Diamanti

g. Matej Kocjančič

Božična tržnica

OBVESTILO O IZKUPIČKU

Finančna sredstva v višini 3.750 EUR so bila pridobljena s prostovoljnimi prispevki obiskovalcev koncerta, s prodajo voščilnic in priročnih darilc z novoletne tržnice ter s pomočjo donatorjev.

Iskrena zahvala vsem obiskovalcem in donatorjem:

1. GGE družba za izvajanje energetskih storitev, d.o.o. Ljubljana – Črnuče;

2. KGN – Novinc d.o.o. Dvor;

3. KOVINASTROJ SERVIS d.o.o., Grosuplje;

4. Pogrebne storitve Novak Marija s. p.;

5. Mohorčič transport d.o.o., Zalisec;

6. Mačerol Anton s. p., Dvor;

7. Anton Konte s.p., Dvor;

8. FS d.o.o., Žužemberk;

9. Krka, d. d., Novo mesto.

Z iskreno hvaležnostjo Vam majhni in veliki iz OŠ Žužemberk želimo, da Vam leto 2015 tlakuje pot, ki vodi od srca do srca in tisto, ki pelje k zdravju, uspehu in zadovoljstvu.

Ravnateljica: Mira Kovač, prof.