Tudi učenci tretjega razreda so prejšnji konec tedna izkoristili čare zimskega, decembrskega časa.

Ker smo že dolgih 5 tednov izjemno pridni, nam je sneg konec prejšnjega tedna prišel še kako prav. Na hitrico smo se reorganizirali in pripravili zimski športni dan. Učenci so se snega izjemno razveselili, še bolj pa novice, da imajo športni dan. Tako so lahko ves ljubi dan preživeli zunaj, kjer so izvajali razne akrobacije na snegu. Ne smem pa pozabiti, da so bili učenci tudi tekom tega dne pridni, saj so številni pomagali pri odmetavanju snega.

Ker pa je mesec december čas številnih radosti in dobrih mož, smo v petek izvedli še tehniški dan. Učenci so se prelevili v profesionalne peke ter slaščičarje in skupaj s starši napekli dobrote za Miklavža, nekaj pa seveda tudi za lastne želodčke. Škoda, ker smo v tem času vsak zase, ker bi drugače pogostili še koga izmed vas. Lahko bi potrdili, da so se tretješolci odrezali ODLIČNO!

Priložene so tudi fotografije. Oglejte si, kako smo uživali!

P. S. Če se vam začnejo cediti sline, za to ne odgovarjamo. Predlagamo pa, da se tudi vi lotite peke 🙂