Od 4. do 8. oktobra je potekal Teden otroka. V 3.razredu smo izvedli kar nekaj dejavnosti, ki so popestrile pouk in navdušile učence. V torek smo si ogledali vsem znan, pa še vedno zelo navdušujoč film Kekec. Ob njem smo spoznavali, kako so nekoč živeli otroci, kaj so jedli, kako so bili oblečeni…

V sredo smo se posvetili peki pice. Učenci so prinesli sestavine. Skupaj smo zamesili testo, nato pa se razdelili v dve skupini in naredili dve veliki pici. Kmalu je po šoli prijetno zadišalo. Naši pici sta bili odlični, vendar kar preveliki, zato smo ju ponudili tudi ostalim učencem.

V petek pa so učenci v šolo prinesli svoje igrače in se z njimi tudi igrali skupaj s svojimi sošolci. Prav lepo je bili videti, kako se še vedno radi poigrajo.

Tako smo, kljub slabemu vremenu, preživeli zelo lep in zanimiv teden.

Alenka Pavlin