32.septembra smo praznovali DAN SLOVENSKEGA ŠPORTA. V našem razredu smo ga obeležili na poseben način. Le nekaj dni pred tem smo z vsem srcem navijali za naše odbojkarje in bili nadvse ponosni, ko so prejeli srebrne medalje. Vedeli smo, da so za ta uspeh vložili ogromno truda in energije. Čestitamo jim in ponosni smo nanje.Mi pa se tudi zelo radi gibamo, zato smo na ta dan odšli na pohod do Zalisca, k naši sošolki Juliji.Med potjo smo pobirali odpadke in bili zelo presenečeni, saj so rdeče in zelene pločevinke »krasile« skoraj vsak grm ob naši poti. Skupaj smo nabrali za kar dve veliki vreči odpadkov.Pri Juliji so nas lepo sprejeli in pogostili, za kar se jim še enkrat lepo zahvaljujemo.Razgibali pa smo se tudi na njihovih igralih in v igri s kužkom. Dobre volje, prijetno utrujeni in z mislijo, da smo naredili nekaj dobrega za našo okolico, smo se vrnili v šolo.

Zapisala: Alenka Pavlin