Prvi decembrski petek je bil za učence podjetniškega krožka precej drugačen, po že dveh uspešno izpeljanih projektih v tem šolskem letu je prišel čas za “teambuilding” – ekipe so sodelovale v Woop!Izzivih.

Za 90 minut so učenci v štirih ekipah tekmovali med seboj v osvajanju izzivov, ki jih v Woop centru v Supernovi Rudnik ponujajo v različnih sobah. V njih so tri zahtevnosti in učenci so glede na svojo skupino izbirali tematiko sobe in različne nivoje izzivov. Zmagala je skupina devetošolcev, vendar so bili vsi zagrizeni, predvsem pa so sodelovali in se pri tem zabavali. Zmagovalci so se uvrstili tudi na 10. mesto skupne lestvice vseh, ki so se do sedaj lotili tekmovanja.

To druženje smo si privoščili po štirih uspešnih letih podjetništva na šoli in takšne pozitivne podjetnosti si želimo tudi vnaprej.

Zapisala in fotografirala: Sanja Nose, prof.