Pohodnike obveščamo, da je zaradi slabšega vremena pohod prestavljen na sredo, 1.6 .2022.

ODHOD: torek, 31. 5. 2022, ob 14.15 iz Žužemberka (šolski prevoz) in 14.30 z Dvora.

Vsi otroci, ki bi se želeli udeležiti pohoda, se ob 14.10 dobimo na šolskem igrišču v Žužemberku. S seboj imejte nahrbtnik, sendvič/žemljico, pijačo, sadje. S šolskim avtobusom se bomo odpeljali do PŠ Dvor, kjer se nam bodo pridružili otroci z Dvora. Pot bomo peš nadaljevali proti Plešivici. Na vrhu bomo pojedli malico ter se družili ob različnih gibalnih igrah. K PŠ DVOR se bomo vrnili ob 18.30 uri. Starši ob tej uri počakate svoje otroke pri podružnični šoli in jih pospremite/odpeljete domov. Velja za dvorske in žužemberške otroke.

PRIJAVNICA: POHOD_Plesivica-nad-Dvorom-prijavnica