V petek, 12. 4., smo se skupaj z učenci 1. – 3. razreda OŠ Žužemberk podali na orientacijski pohod na relaciji šola-Zafara-Cvibelj-Morišča-Prapreče-Žužemberk (šola). Učenci so bili razdeljeni v mešane skupine. Pot so iskali s pomočjo zemljevidov, na določenih točkah so reševali različne naloge. Tak način športnega dne jim je bil zelo všeč, saj so družili z učenci drugih razredov, reševali različne naloge, opazovali spomladanske spremembe v naravi, prisluhnili zgodbi o nastanku Morišč…Pri družini Setničar v Prapročah so spoznali njihovo obrt izdelovanja ključev in ostalih storitev. Tam so bili gostoljubno sprejeti. Poleg soka in nekaj sladkih priboljškov so prejeli tudi kemične svinčnike, obeske za ključke ter blokce za risanje in ustvarjanje. Hvala ga. Aniti in njihovi družini za obogatitev že tako lepega in uspešnega dne.

učiteljice 1. – 3. razreda