V sredo, 15. 11. 2017, je v telovadnici naše šole potekalo prav posebno dogajanje. V osmini finala odbojkarskega pokala Slovenije sta se pomerili domača ekipa OK ŽUŽEMBERK in najboljša ekipa v državi ACH Volley iz Ljubljane, za katero v letošnji sezoni nastopa tudi Jan Brulec.  Tako kot Jan, so prav vsi igralci in trener domače ekipe svoj čas bili učenci OŠ Žužemberk. Tekma je bila pravi praznik in nagrada za dolgoletno delo z mladimi, nad katerimi bdi trener in učitelj Bojan Brulec. Med seti so se predstavile mlajše ekipe odbojkarskega kluba, še poseben aplavz so doživeli lanskoletni državni prvaki v kategoriji do 13 let. Polna dvorana, polno emocij in odlična organizacija so popestrile praznik odbojke v Žužemberku. Kljub gladkemu porazu z 0:3, so igralci igrali borbeno do zadnje točke na tekmi. Omeniti velja še novo pridobitev v klubu, in sicer novega kombija, katerega so kupili s pomočjo številnih donatorjev, katerim so se zahvalili mladi odbojkarji. Dogodek, ki ga je vredno posnemati.

ČLANEK NA CEV

Avtor: Marjan Kužnik