Zunanje uporabnike šolskih prostorov, ki izvajajo interesne dejavnosti za otroke OŠ Žužemberk, da do 18. septembra 2020 sprejema vloge za uporabo učilnic in male dvorane OŠ Žužemberk, učilnic in telovadnice PŠ Dvor ter prostorov PŠ Šmihel in PŠ Ajdovec v šolskem letu 2020/2021, ki bodo za zunanje uporabnike odprte ob delovnikih v popoldanskem času:

• učilnice matične šole od 15.00 ure dalje,
  • mala dvorana matične šole od 15.00 ure dalje,
  • učilnice PŠ Dvor od 15.00 ure dalje,
  • telovadnica PŠ Dvor od 16.00 ure dalje,
  • učilnice PŠ Šmihel od 13.30 ure dalje (ponedeljek, sreda, četrtek, petek),
  • učilnice PŠ Ajdovec od 16.00 ure dalje.

V prijavi je potrebno navesti:

• naslov društva – rekreativne skupine,
  • namen uporabe prostora (npr. odbojka, joga,…)
  • število članov,
  • želene termine vadbe (dneve, ure),
  • odgovorno osebo – podpisnika pogodbe (tel. št. in e-naslov),
  • izjavo o rednem plačevanju najemnine.

Po 20.09.2020 bodo podpisane pogodbe in bo izdelan urnik. Pričetek vadbe možen 01. 10. 2020. Pogoj za sklenitev pogodbe je poravnana najemnina za šolsko leto 2019/20.

Prijave naj bodo poslane na naslov: Osnovna šola Žužemberk, Baragova 1, 8360 Žužemberk ali po elektronski pošti na naslov: racun-osnmzu@guest.arnes.si.Vse vloge, ki bodo prispele po razpisnem roku, bodo upoštevane, če bodo še prosti termini.