Select Page

V sredo, 11. 10. 2017, je potekalo medobčinsko tekmovanje v malem nogometu za starejše učence. Tekmovanje je potekalo na našem šolskem igrišču. Prijavili sta se samo ekipi OŠ Žužemberk in  OŠ Vavta Vas. Naši fantje so tekmo izvrstno začeli in že v začetnih minutah zatresli prvi gol. Nato smo spremljali nogomet z veliko napaki na obeh straneh, do polčasa se rezultat ni spremenil. V drugem so naši spet bolje začeli in vodstvo povečali na 3:0. Ko smo mislili, da je tekma odločena, so se gostje z dvema zadetkoma približali na samo zadetek zaostanka. Kljub napeti končnici, smo zdržali in zmagali s 3:2, ter se uvrstili na področno tekmovanje, ki bo potekalo 30. 11. 2017 v Črnomlju. Pomagali je tudi navijanje nekaterih naših učencev, ki so glasno spodbujali fante do konca. Za na šolo sta zadetke dosegla Nejc Ule 2X in Kristjan Šetina.

Našo šolo so zastopali naslednji učenci: Žiga Hrovat, Urban Pečjak, Kristjan Šetina, Nejc Ule, Mark Gliha in Jakob Travnik.

OŠ Žužemberk : OŠ Vavta Vas                       3:2 (1:0)