Po lanskoletnem uspešno izvedenem taboru vam tudi letos ponujamo v sodelovanju z jezikovno šolo The English Experience iz mesta Norwich (Anglija) jezikovni tabor English camp.
Vodijo ga naravni govorci angleščine (native speakers) in traja teden ali dva. Namenjen je otrokom od 7. do 14. leta starosti.
Da vas spomnim, učenci se na taboru preizkusijo v umetnostnih, športnih, dramskih aktivnostih in angleških igrah. V angleščini so dejavni približno 30 ur, kar je skoraj polovica celoletnih ur za angleščino v 4. razredu oz. četrtina celoletnih ur za angleščino v 7. razredu. Tabor bo predvidoma organiziran konec avgusta 2020, odvisno od želja večine.
Če vas zanima udeležba na letošnjem taboru angleščine, prosim izpolnite vprašalnik na spodnji povezavi, s pomočjo katerega bomo potem določili termin, ki bi ustrezal večini.

VPRAŠALNIK

Koordinatorka: Sanja Nose, prof.