Tudi v podaljšanem bivanju smo prvošolci december preživeli nekoliko drugače. Vsak dan nas je namreč čakalo pisemce z novo nalogo. Tako smo v predprazničnih dneh veliko ustvarjali ali se kako drugače zabavali. Izdelovali smo snežinke in snežake iz papirja, Miklavža smo presenetili z risbicami, iz papirnatih krožnikov smo naredili jelenčke, z zimskimi kapami in novoletnimi kroglami smo okrasili hodnik, izdelali smo razredni božični spomin in se ga igrali,… Poleg ustvarjanja smo tudi iskali lepe lastnosti drug drugega, reševali uganke, brali pravljice, poslušali božično glasbo in plesali, sestavili lastne božične predstave in jih predstavili sošolcem, se igrali razne igre ter iskali Božička in njegov zaklad. Učenci so pri aktivnostih lepo sodelovali, sedaj pa se že veselijo januarskih doživetij.

Slika 1 of 7

Zapis in fotografije: Maša Faleskini