V sredo, 12.2.2020, je naša šola organizirala četrtfinalni turnir šolskega državnega prvenstva v odbojki za starejše učence. V naši skupini E so nastopile še OŠ Naklo in OŠ Marije Vere Kamnik. V prvi tekmi smo igrali proti OŠ Naklo. Naši fantje so bili veliko boljši in gladko zmagali z rezultatom 2:0 (25:7, 25:10).

Tudi v drugi tekmi so bili igralci iz Kamnika veliko boljši od vrstnikov iz Naklega. Zmagali so z 2:0 (25:4, 25:6).

O prvem mestu je odločala tretja tekma. Naši igralci so v prvem setu preveč spoštovali nasprotnika in izgubili s 25:21. Polne tribune navijačev so spodbudile naše igralce k odlični igri z neverjetnimi potezami. V teh je blestel zlasti naš kapetan Žiga Hrovat. Posledica tega sta bila dobljena naslednja seta in zmaga z 2:1, zadnja dva 25:22 in 15:9.

Naša ekipa si je priigrala nastop v polfinalu državnega prvenstva, kjer bo nastopilo najboljših 9 ekip v treh skupinah.

Igrali so: Žiga Hrovat, David Pograjc, Nejc Muhič, Vid Urbančič, Tristan Hrovat, Tobija Črnivec, Anej Maver, Luka Novak, Jože Primc.

Več si lahko ogledate v biltenu

zaključni bilten četrtfinale dečki pdf

mentor: Bojan Brulec