Na naši šoli in njenih podružnicah deluje kar sedem pevskih zborov. Pevci starejšega otroškega pevskega zbora Žužemberk in Dvor so tokrat združili moči in se združeno predstavili na območni reviji otroških pevskih zborov “Pesem pomladi”. Revija je potekala v torek, 12. marca 2019, v Novem mestu. Ob klavirski spremljavi pianistke ge. Maje Tanjšek in pod zborovskim vodstvom ge. Nine Zajec, so se predstavili s tremi pesmimi in bili po mnenju strokovne spremljevalke ge. Tatjane Mihelčič Gregorčič predlagani na regijsko raven. Uspeha so se zelo razveselili. Ugotovili so, da ima glasba neverjetno moč, da združuje, povezuje, odkriva nova prijateljstva in nas vedno znova popelje v čudoviti svet harmonij. Omenjeni zbor boste imeli priložnost slišati, 10. maja 2019, ko se bodo udeležili velikega regijskega tekmovanja otroških in mladinskih pevskih zborov v Semiču, na katerega se pridno pripravljajo. Zaželimo jim vso srečo!