Za uvrstitev na področno prvenstvo je odločala tekma proti Vavti vasi, ki smo jo odigrali 14. 2. na OŠ Vavta vas. Tokrat nam je z odlično igro uspelo premagati gostitelje, rezultat je bil kar 8:1. Strelci za našo šolo so bili: Mark Gliha 4X, Mohor Travnik 3X in Jure Legan 1X. Igrali so še Žiga Hrovat – vratar, Jakob Travnik, Matic Hočevar, Gašper Longar in Nejc Suhadolnik.

Z enako ekipo smo se udeležili področnega prvenstva, ki ga je 28. 2. 2017, gostila OŠ Loka Črnomelj. Na prvenstvu je nastopilo 8 osnovnih šol. Žreb nam ni bil naklonjen, saj smo za nasprotnika dobili dve dobri belokranjski ekipi. V prvi tekmi proti OŠ Podzemelj smo igrali dobro. V drugem polčasu smo dobili lahek gol in minimalno izgubili z rezultatom 1:0. Ta ekipa je na koncu igrala v finalu in zasedla 2. mesto. Drugo tekmo smo potem igrali proti domačinom in jo izgubili z rezultatom 3:1. Edini naš strelec je bil Jure Legan. S tem porazom smo izpadli iz nadaljnjega tekmovanja in zasedli končno 5.-8. mesto.

Podrobni rezultati, strelci in utrinki s tekmovanja so v priponki.

Mali nogomet – mlajši učenci 16-17

Mentor: Bojan Brulec