Ta športni dan je bil izvrsten! Najprej smo se zapeljali do Kočevja, kjer smo najprej drsali deveti razredi in 8. b. Večina se nas je hitro naučila uporabljati drsalke in smo se hitro pričeli vrteti po ledu. Nekateri pa so potrebovali dlje časa, a s tem ni nič narobe. Seveda pa je zabave vedno enkrat konec. Naša se je zaključila, ko smo sneli drsalke in se odpravili na dolg sprehod. Vrnili smo se ob ravno pravšnjem času in se odpravili proti avtobusom, ki so nas peljali nazaj proti šoli. Ta dan je bil odličen in verjamem, da bi ga lahko ponovili.

Patrik Blatnik, 9. a

Na torek, 14. 2. 2023, se nas je okoli 40 učencev iz 7., 8. in 9. razreda odpravilo na smučanje na Gače.Zjutraj smo se najprej zbrali v šoli, vzeli malico in odšli na avtobus, kamor smo zložili vso potrebno opremo za smučanje. Nato smo se vozili približno 40 min. Ko smo prišli, nam je učiteljica razdelila karte. Kmalu zatem smo odšli na sedežnico in se nato spustili nazaj dol, da smo lahko poleg neke koče odložili svoje nahrbtnike. Kasneje smo odšli tudi na sidro. Tako smo smučali in  se zabavali in 3  ure. Vmes smo pojedli tudi okusno malico. Ta dan smo imeli zelo lepo, sončno vreme. Imeli smo se super in upamo, da se bo tak športni dan lahko kmalu ponovil.

Kiara Murn, 8. b