V petek, 1. 4. 2016, smo se učenci, starši in učiteljice podali na skupni pohod na Komanco. Ob minulem prazniku, materinskemu dnevu, se je tako druženje izkazalo za prijetno, koristno in zelo smiselno. Otroci so vrh osvojili večinoma z lahkoto in zelo hitro, starši pa so se po poti navzgor le nekoliko bolj prepotili. Na vrhu smo se okrepčali z okusno malico, pečenimi hrenovkami. (Hvala g. Rajku, ki je pripravil ogenj in palice za peko.) Po malici so se vi štirje oddelki predstavili staršem v kratkem kulturnem programu. Glede na pozitivno povratno informacijo bomo tudi v bodoče poskušale izpeljati podobno srečanje, kajti zavedamo se, kako pomembno je dobro sodelovanje staršev, otrok in šole. Hvala vsem za lepo popoldne.

Učiteljice razredne stopnje